Чорношкіра спортсменка стала новою лялькою Барбі: надихаючий подарунок дівчатам на 8 березня

Барбі — бренд, який підкорив увесь світ. Створена більше п’ятдесяти років тому іграшка донині залишається однією з популярних ляльок. За стільки часу свого існування лялька змінювалася багато разів. Вона була і дизайнером, і аквалангістом, і ветеринаром. І будь-який образ підходив їй бездоганно.

Нова Барбі

Британська легкоатлетка, яка займається бігом на короткі дистанції, Діна Ешер-Сміт створила свою Барбі. Іграшку урочисто презентують 8 березня з метою підвищити обізнаність про роль представниць прекрасної половини людства в спорті.

На думку Діни, вона дуже рада мати свою маленьку копію у вигляді Barbie, а також вона буде продовжувати працювати з компанією, щоб надалі надихати майбутні спортсменок.

За розповіддю Ешер-Сміт, в її дитинстві жінки, які займалися спортом, були найменш помітні в засобах масової інформації, і цей нюанс все ще присутній в даний час.

Для спортсменки важливо презентувати жінок-атлеток і демонструвати майбутньому поколінню, що все неможливе можливо. Діна Ешер-Сміт сподівається, що дівчатка побачать її ляльку і вона надихне їх на заняття спортом.

Старший віце-президент компанії, яка випускає ляльку Барбі, повідала, що вони намагаються надихнути кожного дитини, щоб розкрити його потенціал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *