Чорна смуга Ілона Маска: у Бельгії під час зарядки згорів електромобіль Tesla 3

Життя Ілона Маска не так райдужна, як може здатися. Вироблені їм автомобілі регулярно доставляють конструктору неприємності. Тільки почав вщухати скандал навколо електромобіля, що згорів на стоянці в Китаї, як в Бельгії запалала «Тесла-3». Машина згоріла повністю під час швидкої зарядки, подія відбулася в Антверпені.

Подробиці

Свідки стверджують, що загоряння сталося в момент після початку «заправки» транспортного засобу. Водій у цей час зайшов в готель поблизу. Коли він повернувся, від машини мало що залишилося. Варто відзначити, що «трійка» офіційно продається в Європі з лютого 2019 року, користувалася попитом. Однак стався випадок може істотно знизити намічається успіх.

У 2016-му ідентичний інцидент стався в Норвегії. Тоді згоріла модель Tesla S. останнім часом казуси з зазначеними авто почастішали. Судячи за інформацією агентства Electrek, протягом двох минулих місяців відбулося мінімум чотири загоряння електромобілів «Тесла».

За даними Reuters, з 2013 року постраждало від загорянь не менше 14 машин даної марки, проте велика частина пригод трапилася після аварій. В інших випадках доходило до вибухів. Наприклад, модель S загорілася в гаражі в Шанхаї (кінець квітня). На щастя, обійшлося без жертв і постраждалих.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *