Чому звичка фотографувати їжу — це повна дурість

Напевно, кожен зустрічав людей, що тягнуться за смартфоном, побачивши більш-менш симпатично оформлена страва. Ідеальні фотографії їжі буквально переслідують нас: тільки ви відкрили браузер, а вони вже тут як тут. Це якесь божевілля.

В кафе, в гостях, під час сімейної вечері — та що там, багато з нас фотографують взагалі будь-яку їжу, яка потрапляє в поле зору. Навіщо? Щоб поділитися знімками з передплатниками у соцмережах, зрозуміло.

Ідеальне життя — ось до чого ми прагнемо. Бездоганна картинка з чітко вибудуваної композицією — саме такою ми хочемо бачити нашу повсякденність. Є лише одна маленька проблема: досконалості не існує. І це абсолютно нормально.

Просто погляньте на це з боку. Компанія IKEA зняла класний відеоролик про те, як виглядають люди, одержимі ідеєю розповісти всьому світові, що вони сьогодні їли.

Трохи дивно, правда? Ми проміняли справжнє життя з усіма її радощами і переживаннями на нескінченну полювання за ідеальними картинками. Чи досягнемо ми в підсумку досконалості? Немає, зате стрес точно забезпечений.

Нам всім пора розслабитися. Вистачить гнатися за модою, вистачить намагатися виглядати краще, ніж ви є насправді. Не намагайтеся робити все ідеально. Живіть так, як хочеться вам.

Якщо відео не відображається, вимкніть AdBlock.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *