Чому з хорошим лідером ми відчуваємо себе в безпеці

Що робить людину справжнім лідером і чому люди з такими «провідними» відчувають себе у безпеці? Сьогодні ми хочемо запропонувати вам відео з ще однією теорією лідерства від теоретика менеджменту Саймона Синека. А ви відчуваєте себе, як за кам’яною стіною, за спиною свого керівника? Адже для того, щоб експериментувати і знаходити нові рішення, потрібно бути впевненим в тому, що в разі першої ж невдачі керівник не підставить всю команду, намагаючись врятувати себе.

В армії дають медаль тим, хто жертвує собою заради блага інших. А в бізнесі ми даємо бонуси людям, які готові пожертвувати іншими заради власного блага.

Саймон Синьки

Яким, на вашу думку, має бути ідеальний лідер? Що він повинен робити і говорити? Які риси характеру повинні бути головними? Тобто, що повинен говорити та робити людина, як він повинен себе вести, щоб ви довірили йому свою компанію, гроші або навіть життя?

Теоретик менеджменту Саймон Знімку висуває свою теорію. Він вважає, що з справжнім лідером люди відчувають себе в безпеці. У своєму виступі на конференції TED він ділиться своїми думками і розповідає кілька досить цікавих історій про справжніх, в його баченні, лідерах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *