Чому туалетний папір білий? Виявляється, на це є 3 наукові причини

Напевно ви ніколи не надавали особливого значення кольором паперу в туалеті. Виявляється, вона повинна бути виключно білою. І на те є три обґрунтовані наукові причини.

Причина №1 – естетична

В першу чергу, папір відбілюють з естетичних причин. В сировину додають розчин хлору і перекису водню, щоб кінцевий продукт не був сірим або коричневим.

Причина №2 – екологічна

Ще одна причина, яка змушує виробників відбілювати туалетний папір – завдання зробити її максимально нешкідливою для екології. Завдяки хлору і перекису водню з паперу видаляється речовина під назвою лігнін. Таким чином, продукт стає м’якше. Але найголовніше – папір, не містить лігніну, набагато швидше розкладається в природі і не засмічує навколишнє середовище.

Причина №3 – медична

Все більше компаній виробляють кольорову і навіть ароматизовану туалетний папір, яка трохи дорожче, ніж звичайна біла. Але медики настійно рекомендують зупинитися на класичному варіанті. Справа в тому, що якщо б виробники використовували якісні дорогі барвники, то папір коштувала шалених грошей. Але та, що представлена на полицях супермаркетів, може спровокувати серйозну алергію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *