Чому іноді потрібно залишатися в зоні комфорту

Рада покинути зону комфорту не завжди буває корисний. Є кілька причин, чому іноді варто залишитися на звичному місці.

Ви будете постійно переступати через себе

Щоб домогтися успіху, потрібні енергія, цілеспрямованість, уважність. Якщо ви будете розриватися між безліччю можливостей, ваші зусилля не принесуть належного результату.

Поєднуйте нові завдання з тим, у чому вже добре розбираєтеся. Розумно розподіляйте свій час і енергію. Якщо ви будете почувати себе комфортно, то зможете швидше досягти мети.

Ви витратите багато часу

У більшості людей є насичене особисте життя за межами роботи. Подумайте, перш ніж взяти на себе нові обов’язки. Адже це буде забирати у вас багато часу і сил, які ви могли б присвятити близьким.

Якщо ви очікуєте на поповнення в родині, запланували ремонт або доглядаєте за хворим родичем, варто трохи почекати з виходом із зони комфорту. Так буде розумніше.

Ви навряд чи зможете впоратися абсолютно з усіма завданнями

У деяких виходить безболісно й ефективно залишати зону комфорту, у деяких — ні. А дехто балансує посередині. Визначте, до якої групи людей належите ви і з чим ви здатні впоратися.

Не потрібно боятися виходити із зони комфорту. Але необхідно знати свої сильні і слабкі сторони і заздалегідь розраховувати свої сили.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *