Чому не варто боятися говорити «я не знаю»

Ми часто боїмося зізнатися оточуючим і собі, що чогось не знаємо. У нашому суспільстві дуже цінуються знання і чогось не знати дорослим людям, зазвичай, не годиться. Але насправді саме завдяки цьому «я не знаю» і народжуються нові можливості! Дивимося відео і згадуємо, чого ми ще не знаємо 😉

Іноді ми прокидаємося вранці і розуміємо, що зайшли в глухий кут і поняття не маємо, що робити далі, хочемо ми продовжувати займатися своєю справою або зовсім не бачимо виходу з проблемної ситуації. Ми просто… не знаємо і це нормально, адже людина не в змозі знати все і у всіх бувають короткі періоди творчої кризи.

Але у нас не прийнято визнавати, що ми чогось не знаємо, і ми пыжимся і намагаємося вичавити з себе хоча б яке-небудь рішення. Але можна поглянути на ситуацію з іншого боку. Польська письменниця Віслава Шимборська сказала, що натхнення, чим би воно не було, народжується з постійного «Не знаю». Магнус Лундквіст, автор книг «Все, що ми знаємо — невірно», «Напад несподіваного», і «Коли починається майбутнє», у своєму виступі на конференції TED ділиться своїм поглядом на цю «проблему».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *