Чому нам варто частіше виходити з дому

Дослідник Бен Сандерс у своєму виступі на конференції TED розповідає про свої подорожі і про те, як все це вплинуло на його особистісне зростання.

«Ми живемо не для того, щоб їсти і заробляти гроші. Ми їмо і заробляємо гроші, щоб насолоджуватися життям. В цьому сенс життя, і це те, навіщо вона нам дана.»

Джордж Лі Меллорі

Зараз кожен, хто має доступ до інтернету, може протягом декількох хвилин дати відповідь практично на будь-яке питання і побачити практично будь-яке місце на землі, не встаючи зі стільця. Але… занурившись у віртуальний світ і ні на хвилину не припиняючи гонитву за грошима і речами, ми забуваємо про те, що наше життя нам була дана не для цього.

І що дійсно справжні одкровення і геніальні ідеї рідко приходять в затишному кріслі за комп’ютером або переглядом ТБ. Нам потрібно частіше відривати свої погляди від моніторів і озиратися навколо.

Не дарма багато успішні люди влаштовують собі щось на зразок жорсткої перезавантаження, вирушаючи в подорожі на виживання, захоплюються ультрамарафонами або просто йдуть у гори, кидаючи виклик природі і своїх можливостях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *