Чоловіка 40 років переховувала на горищі коробки, щоб зробити сюрприз чоловікові

Білл і Кріс Беснан прожили пліч-о-пліч практично все своє свідоме життя. Але незважаючи на це, чоловік не підозрював про одне із захоплень своєї дружини, яка на сорокову річницю їхнього весілля подарувала чоловікові 25 картонних коробок. Їх вміст змусило Білла розплакатися.

Любовні листи

Білл з самих юних років був справжнім романтиком. Коли він запропонував Кріс зустрічатися, то написав їй любовну записку на паперовій серветці, яка зворушила серце дівчини. Окрилений чоловік був настільки щасливий, домігшись розташування своєї коханої, що дав собі слово кожен день писати їй любовні послання. І він його виконав.

Білл протягом сорока років щодня писав про те, як любить Кріс, а деякі записки навіть доповнював забавними ілюстраціями. У свою чергу, жінка зберігала листи, складаючи їх в картонні коробки і сортуючи їх за датою. За чотири десятиліття, проведені подружжям спільно, на горищі зібралося 25 великих коробок, про яких, природно, Білл навіть не здогадувався. Лише в річницю весілля дружина розповіла про їх існування своєму чоловікові. А коли той побачив своєрідний архів власні очі, то на очах чоловіка навернулися сльози.

Сьогодні пара займається тим, що перечитує кожну записку і збирається випустити збірку листів, який, можливо, отримає назву «Збори любовних послань».

Мило, чи не правда?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *