Чоловік зробив зручну підставку для ноутбука. Тепер на ліжку можна і працювати, і снідати

Я віддаю перевагу працювати в інтернеті, тому проводжу за ноутбуком більшу частину свого часу. За комп’ютерним столом це не завжди зручно робити, адже втомлюється спина і під час роботи доводиться відлучатися на обід. Мій чоловік, помітивши мої страждання, вирішив мою проблему. Він зробив мені зручну підставку під ноутбук, тому я можу працювати не встаючи з ліжка. Більш того, в ліжку тепер можна пити каву і приймати їжу!

Де взяти матеріал?

Мій чоловік довго дивився різні ідеї на будівельних сайтах, а також дивився гарні збірки картинок, але не знайшов нічого по душі. Тому підключив фантазію і відправився на найближчий лісопарк. там він замовив дошки потрібного розміру 31*61*244 див. Ще нам знадобиться гіпсокартон, інше можна знайти у себе в гаражі. Наприклад, скло він взяв від старого РК-телевізора! Втілення ідеї зайняло один день, він так їй загорівся і так був задоволений результатом, що попросив мене викласти цю ідею в інтернет. Тому я ділюся його майстер-класом з вами.

Що знадобиться?

Ви будете здивовані, адже це дуже бюджетний проект, вартість його становитиме близько 3 доларів.

З інструментів нам потрібно:

  • електродриль;
  • лобзик;
  • наждачний папір 120/150 зернистість;
  • викрутки;

Як робити?

  1. Для початку потрібно вкоротити наші дошки. Робимо такі розміри: 40 см на опори, ніжки стільниці – 35 см, опора – 28 см і кути по 18 див.
  2. Розміри отворів він виставляв на око, слідуючи таблиць в інтернеті. Але враховуйте балансування.
  3. В якості стільниці використовуйте гіпсокартон і екран телевізора. Деревину прикручуємо знизу, щоб ноутбук не ковзав по поверхні.
  4. Закріпіть ніжки шурупами, якщо стільниця буде рухатися, підкладіть між ніжками і опорою наждачний папір.
  5. Готово!

Сьогодні ви навчилися робити підставку під ноутбук своїми руками, сподіваємося наш майстер-клас допоміг вам у цьому. Погодьтеся, зробити її не так вже й важко і навіть дуже бюджетно?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *