Чоловік зняв на відео дивні об’єкти в небі і вирішив, що це НЛО: колишній «морський котик» розвіяла всі ілюзії

Існує безліч теорій походження життя на Землі. Однією з таких є занесення життя на планету НЛО. Одні люди намагаються довести дану теорію, інші ж бачать НЛО абсолютно випадково, навіть не бажаючи цього.

Таке сталося в США.

НЛО в Північній Кароліні

Вільям Гай, житель Північної Кароліни, побачив на небі незвичайні вогні, йому вдалося сфотографувати їх на свою камеру, а після чого він завантажив на YouTube. Відео отримало назву “Даний спостереження за НЛО”.

Дія відбувається на човні, на відео зображений красивий захід.

Вільям озвучує відео: “Подивіться, на небі нема нічого, а потім раптом – бам! Може бути, хтось може підказати мені, що це таке?”

За даними Charlotte Observer, Вільям Гай знаходився в Північній Кароліні, але був на Pamlico Sound, великому водоймі між островом Окракоке і материком.

Вільям пояснив, що незвичайні вогні тривали протягом 90 секунд. Він був переконаний, що фари були сигналами з іншої планети, однак глядачі даного відео, в тому числі колишні “морські котики”, не згодні з Вільямом. Вони вважають, що вогні могли бути сигнальними ракетами, що використовуються військовими.

Проте Вільям був непохитний. Пізніше він додав коментар: “Я говорив з багатьма людьми на острові, вони повідомили, що теж бачили ці об’єкти, проте раніше з таким явищем не стикалися”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *