Чоловік знайшов дивне яйце: на його подив з нього вилупилася маленька рептилія (відео)

Напевно, багатьом з нас доводилося спостерігати, як з яйця вилуплюються звичайні курчата. Але нашому герою пощастило бути присутнім при набагато більш дивну подію — появу на світ крихітного хамелеона!

Відео було опубліковано на YouTube ще 4 роки тому. Нещодавно його «відкопали» інші користувачі, і за порівняно недовгий час ролик набрав більше 4 мільйонів переглядів. У кадрі крупним планом показується невелике дивне яйце, з якого буквально за кілька секунд на світло вибирається маленька рептилія.

Диво життя

Чесно кажучи, я навіть не уявляла, наскільки маленькими народжуються хамелеони. Тільки погляньте — в довжину малюк менше людського пальця. Покинувши яйце, малюк почав відразу ж з цікавістю роздивлятися довкола і досліджувати навколишній світ. До речі, всередині яйця ембріони хамелеона, в залежності від виду, розвиваються від 5 місяців до 2 років.

Важко уявити собі емоції, які можна випробувати, спостерігаючи за цим процесом настільки близько, а тим більше — коли яйце лежить прямо на твоїй долоні. Хоча мені здається, це має бути трохи страшно, аж надто крихким виглядає хамелеончик. А ще, здається, він практично відразу ж почав змінювати колір — хоча, можливо, всьому виною кут освітлення і не дуже хороша камера.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *