Чоловік зібрав з 14 000 гральних кісток цілий портрет, але коли він перевернув його, там був ще один: відео

Чи знаєте ви, яка зв’язок між усіма настільними іграми? Задумайтеся на хвилинку… ви знаєте відповідь? Звичайно, кості для гри! Завдяки їм ми знаємо, як буде рухатися пішак на ігровому полі, і так, дійсно, саме кістки вирішують, хто переможе. Але чи є якийсь альтернативний метод використання цих кубиків? Виявляється, так. І це підтверджують герої цього відео.

Фантазія чи точний розрахунок?

Такого ми не чекали… Те, що ми побачили, залишиться на довго в нашій пам’яті. Бути може, у вашій теж! Ці хлопці використовували для своєї ідеї до 14 000 кубиків для гри. Завдяки цьому їм вдалося створити блискучий портрет величезних розмірів. І спочатку хлопці “намалювали” відомого чоловіка. Але найцікавіше сталося, коли “художники” всього лише трохи зсунули ряди кубиків. І тут же чоловік перетворився в не менш знамениту жінку.

Напевно, неможливо пояснити, як до умільцям прийшла настільки несподівана ідея. Та й взагалі важко зрозуміти, як вони змогли втілити її в життя. Адже для цього потрібно було точно розрахувати всі співвідношення світла і тіні, щоб картина вийшла настільки натуральної. Але в будь-якому разі очевидно, що їх мистецтво не залишає байдужим. І більше того, ви відразу ж довідаєтеся знаменитостей, зображених на портретах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *