Чоловік йшов по вулиці і почув дивний стогін, що доноситься прямо з-під землі. Недовго думаючи, він почав розбирати тротуарну плитку

Нещодавно у Воронежі чоловік йшов по одній з вулиць міста, коли почув дивний звук, схожий на писк або стогін. Здивувавшись, він запитав у перехожого, чи чує він той же звук. Виявилося, що це дійсно могли чути все. Правда, перехожому здалося, що стогони виходили з сусідніх кущів. А чоловік, прислухавшись, я зрозумів, що насправді джерело звуку розташований під асфальтом. Недовго думаючи, він приступив до справи.

Рятувальна операція

У міру того як чоловік розбирав плитку на тротуарі, звуки тільки посилювалися. Зрештою можна було побачити морду собаки.

Однак пролізти через зроблену дірку тварина не могло. Собака була вагітна, а тому їй потрібно більше місця.

Готую тірамісу з йогуртом, ягодами і вівсяним печивом: простий рецепт
Любов наповнює. Настя Каменських опублікувала нове фото з чоловіком
Затишний дачний будиночок із звичайної побутівки менше ніж за півмільйона рублів

Розширивши отвір ще трохи, чоловікові вдалося звільнити її.

Пізніше тварину було відправлено в притулок, де змогла народити трьох щенят при належному догляді. А про те, як ця собака змогла потрапити під тротуар, спаситель зміг дізнатися лише через кілька днів.

Виявилося, що за кілька днів до рятувальної операції в цьому ж місці обвалилася частина дороги. З-за цього плитку виклали заново, а собаку, яка проникла під землю в процесі ремонту, ніхто не помітив. Тварина пробула два дні під землею з невеликою кількістю повітря. Як добре, що хоч хтось почув звуки до того, як стало надто пізно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *