Чоловік взяв цемент, стару дитячу ванну і зробив дуже гарну річ для свого саду. Милуються всі сусіди

Якщо у вас десь валяється стара, нікому не потрібна дитяча пластикова ванночка, то не поспішайте її викидати. Подивіться, що з нею зробив один американець, і, може бути, ви вступите з нею точно так само! Ідея дуже проста в реалізації, але результат цієї ідеї дуже витончений і вражає.

Процес монтажу ванночки

Необхідно ванночку забетонувати розчином цементу зовні. На оброблену поверхню наклеюємо декоративний камінь або плитку. Якщо немає ні того, ні іншого, то можна скористатися звичайною кахельної крихтою.

Потім обробляємо бетоном поверхню ванни зсередини. Якщо є бажання, то зсередини її можна фарбувати водостійкою фарбою. У край ванночки встановлюємо компресор. Цей компресор повинен накачувати воду з ванночки і пропускати її по колу.

Компресор необхідно задекорувати. В якості декору може послужити що завгодно. У нашому випадку скористалися керамічною скульптурою у вигляді руки. Також можна задекорувати ванночку і по краях, наприклад штучними квітами.

В саму ванну необхідно набрати води, рівно ту кількість, яка в неї поміститься. Потім запускаємо компресор. Якщо вам дозволяють розміри ванни, то можна випустити у неї латаття і рибок. У сусідів така ванночка в саду неодмінно викличе почуття заздрості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *