Чоловік викопав шматок старого дерева і відмив його будинку. Подумавши, що знайшов смарагд, він пішов до ювеліра

У природі можна зустріти безліч дивовижних речей. В раковинах молюсків народжується перли, зі смоли хвойних дерев за мільйони років виходить бурштин, а шматок кам’яного вугілля з часом може перетворитися в алмаз. Виявляється, навіть деревина у певних умовах може теж стати схожою на коштовність.

Як людина виявився обдуреним природою

В гірському лісі, де холодні кліматичні умови перешкоджають розкладання деревини, вона може зазнавати перетворень, швидкість яких незрівнянно нижче, ніж швидкість її гниття в звичайних умовах.

Блогер на ім’я Tengchong знайшов щось незвичайне. Він бродив по лісистому гірському схилу, де валялося багато сухих стовбурів і деревинок, і виявив в одному з гнилих кусків дерева дуже гарне утворення. Зовні воно нагадувало смарагд. Перш ніж його побачити, він прибрав всю деревну гниль і бруд, під якими воно перебувало. Виріб природи постало у всій красі, коли з нього була повністю змитий бруд. Домінуючим кольором був зелений і молочно-білий. Також на поверхні знаходилися здерев’янілі залишки колись жили там черв’яків.

“Шерлок Холмс” та “Дракула”: 10 найбільш часто экранизируемых книг
Перетягування канату та інші важливі тренування для собак старше 7 років
“Обожнюю її”: дочка Заворотнюк розповіла про те, що у неї “бузкова залежність”

Спочатку чоловік подумав, що це смарагд. Але ювелір сказав, що це жадеїт. А деревині, з якої він утворився, сотні мільйонів років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *