Чоловік виграв 60 млн доларів і приховав це від своєї сім’ї

Хто з нас не мріяв виграти в лотерею. Але пам’ятаєте, як у тому старому анектоде, коли чоловік регулярно приходить у храм і молився, щоб Бог допоміг йому виграти в лотерею. І ось в черговий раз, коли він прийшов у храм, то почув голос Всевишнього: “Ти хоч квиток купи!”

Щасливий квиток

Бон Труонг – біженець з В’єтнаму, який проживає в Канаді, купував лотерейні квитки впродовж 30 років щотижня. І завжди вибирав одні й ті ж числа. У жовтні 2018 року відбувся розіграш Lotto Max в якому джек-пот склав 60 мільйонів канадських доларів (45 мільйонів доларів США). Проте ім’я переможця не розголошується.

Як виявилося, переможець чекав десять місяців, щоб отримати це багатство тому, що обдумував як трапилося вплине на його сім’ю. А також на що ці гроші повинні бути витрачені. Протягом цього часу він вирішив приховувати новина від усіх.

У підсумку, в серпні 2019 він все ж відправився в Канадську комісію з розіграшу зі словами: “Ми готові!” Труонг планує використовувати гроші, щоб погасити кредит на житло, оплатити рахунки і взяти відпустку. Куди сім’я поїде, вони ще не вирішили. Але у своїй подорожі намагатимуться відвідати якомога більше місць.

Бон Троунг прибув до Канади в 70-х, після війни у В’єтнамі і багато працював. Ми дуже раді за цю сім’ю. Як нам здається, гроші потрапили до гідним людям!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *