Чоловік-військовий перед службою начищает берци до блиску, але якось недоречно крем закінчився: врятувала моя косметичка

Мій чоловік військовий. А це вимагає бездоганного зовнішнього вигляду. Кожен раз перед службою він начищает свої берци до дзеркального блиску. Тільки от не завжди звертає увагу на те, що крем для взуття закінчується, і пора купувати новий. Ось і днями зібрався він берци полірувати, а крему немає! Тоді чоловік попросив у мене косметичку…

Все гранично просто

Зустрічають по одягу? Так. І не тільки. Зустрічають ще й взуття. Недоглянута взуття може зіпсувати все враження. Особливу увагу цьому моменту приділяють військові. Берци повинні сяяти незалежно від того, у святковий чи будній день вони на ногах власника. Взуття військових завжди виглядає ідеально. Звичайно ж, забути про купівлю крему може будь-яка людина. А може, мій чоловік тому і забув, що знав: переживати з цього приводу немає сенсу!

Отже, що він зробив? Взяв шматок вовняної тканини (замінити, за його словами, в принципі, можна на шматок тонкого ковдри або тонкої офіцерській шинелі). Дістав з моєї косметички крем для рук і завдав його на тканину. Натер берци як зазвичай. Результат вийшов чудовим. Взуття блищала, шкіра чудово просочилася і зволожилася.

Одним словом, якщо вам необхідно привести в порядок свої туфлі або черевики, але спеціальних засобів під рукою немає, використовуйте звичайний косметичний крем. Просто, практично, ефективно і недорого!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *