Чоловік щодня виносить кришталь на вулицю і наповнює його водою. Натовпи людей приходять подивитися на його талант (відео)

Далеко не кожна людина, що володіє яскравим талантом, має можливість реалізувати його в повну силу. Тому багато люди демонструють свої можливості, влаштовуючи вуличні вистави і збираючи навколо себе численних глядачів.

Вуличний музикант

Вуличні музиканти – явище не таке вже й рідкісне. У парках і скверах ми часто зустрічаємо гітаристів та скрипалів, що виконують як сучасні мелодії, так і твори відомих класиків.

На відеоролику ми бачимо не зовсім звичайного вуличного артиста. Чоловік грає на кришталевих келихах, наповнених водою. Налити в келих води рівно стільки, щоб звук від удару по ньому паличкою відповідав певній ноті, може тільки людина з винятковим слухом. Тут же ми бачимо цілий звукоряд, збудований з наповненого водою кришталю.

Музикант на відео виконує відому композицію «Повітряна кукурудза», яка давно стала улюбленою у всіх шанувальників легкої музики завдяки оркестру під управлінням Поля Моріа.

Чоловік грає легко і невимушено, його руки буквально пурхають над келихами, а звуки від дотику паличок зі склом виходять ніжними і кришталевими. Видно, що він сам одержує задоволення від такого незвичайного заняття. Ну і, звичайно ж, заслужені оплески слухачів в кінці його віртуозного виступу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *