Чоловік, що сидів на лавці в парку, почав співати пісню Bon Jovi, і всі навколишні приєдналися до нього: відео

Гарну пісню потрібно любити і співати завжди. А дуже добру – можна співати разом. І тільки саму чудову можна і потрібно співати в будь-якому місці і з ким завгодно, навіть з незнайомими людьми. Як хлопець на аматорському відео.

Імпровізований хор

Чорношкірий хлопець сидить на лавочці в парку і нікого не чіпає. Але раптом він починає співати пісню Bon Jovi. Голосно, на весь хрипкий голос. Напевно, з боку він схожий на божевільного. Чи п’яного. Але це зовсім не так. Це простий і цілком звичайний чоловік, любитель хорошої музики і прекрасних виконавців.

Адже люди прийшли сюди відпочити, розслабитися. Насолодитися спокоєм і тишею. А якщо хтось хоче послухати музику, то може це зробити вдома або в навушниках. І вже ніяк не гучне виконання любителя-одинаки. Але виявилося, що це не вірне судження.

Незабаром з боку хтось починає підспівувати. Спочатку один голос, потім ще. Все нові і нові виконавці приєднуються до цього багатоголосся. І проходить зовсім небагато часу, і ось уже здається, що весь парк і навколишні райони співають разом з ним. Абсолютно незнайомі люди знайшли взаєморозуміння і злилися в пісні.

От було б чудово, якщо б завжди вдавалося ось так легко знаходити спільну мову і взаєморозуміння. Або тільки пісня здатна швидко об’єднати людей?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *