Чоловік прийшов додому і запитав, чому килимок у ванній фіолетовий: насправді дружина купувала сірий

На цей раз дебати спалахнули в “Фейсбуці”. Одна з користувачок виклала, загалом, звичайне фото. Вона придбала килимок, і тепер пропонує всім розсудити: якого ж він все-таки кольору. Питання виявилося не таким простим, як може здатися з першого погляду.

Килимок-хамелеон

Якась дама купила в магазині набір килимків сірого кольору. Нейтральний колір, який підходить майже до кожного інтер’єру. Звичайна буденна покупка, яку важливою подією назвати язик не повертається.

Але коли прийшов додому чоловік, то йому чомусь здалося, що половічок фіолетового кольору. На цю тему у нього з дружиною вийшов невеликий і дружній спір. Щоб знайти істину, пара і звернулася до завсідникам Інтернету.

Користувачі Всесвітньої павутини відгукнулися, і спалахнула суперечка на тему забарвлення килимка: сірий у нього або фіолетовий колір. Багато відзначили, що зіткнулися з такою загадкою у себе вдома. Але все пройшло мирно і цілком цивілізовано. До безладів це не призвело.

Найбільш просунуті сперечальники відзначили, що все, швидше за все, залежить від освітлення. У ванній кімнаті одні світильники, в магазині – інші. Не дивно, що при цьому сірий колір починає проявляти несподівані відтінки. Якщо винести килимок на вулицю, то при природному світлі він знову стане сірим, і ілюзія зникне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *