Чоловік попросив дружину зафарбувати подряпину на бампері: вона грунтовно підійшла до справи

Чоловік і дружина з США об’єднали свої захоплення і змогли створити унікальний шедевр. Чоловік є щасливим володарів автомобіля Nissan Skyline GTR. Він проводить багато часу в гаражі за ремонтом. Одного разу він помітив на бампері подряпину і вирішив попросити свою дружину-художницю зафарбувати її, вона погодилася допомогти.

Унікальна робота художниці

Дівчина ґрунтовно підійшла до своєї справи, спочатку вона зробила кілька начерків, а потім приступила до основної роботи. Вона працювала всю ніч. Чоловік не втручався в процес. Вранці він зайшов у гараж і не повірив своїм очам. Результат виявився приголомшливим. Його дружина не просто усунула подряпину, вона повністю розписала бампер, вийшло дуже незвичайне і елегантне прикраса.

Чоловік був здивований, йому ніколи не подобався стандартний сірий колір його автомобіля, тому він був дуже радий побачити таку незвичайну трансформацію. Він вирішив, що його дружина не повинна зупинятися на досягнутому і попросив її продовжити роботу.

Жінка працювала кілька днів, вона проробила приголомшливу кропітку роботу. Машина була розписана повністю. Nissan був прикрашений незвичайними мотивами, які зробили його унікальним екземпляром. Такий автомобіль не залишиться непомітним на дорогах міста.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *