Чоловік пообіцяв жінці, котра продавала троянди в метро, викупити у неї всі квіти, якщо вона виконає його умова – раздарит їх людям

Як часто ви спостерігаєте добрі вчинки від випадкових незнайомих людей? Адже історія нижче саме про один з таких. Це сталося 29 лютого: в переході метро чоловік скупив всі троянди у жінки, яка їх продавала, але з одним дивним умовою…

Незвичайне пропозицію

Звичайний годину пік у метро, люди поспішають по своїх справах, коли до жінки, яка торгує квітами, підходить елегантно одягнений чоловік і цікавиться кількістю і вартістю її різнокольорових троянд. Жінка насторожено відповідає, що у неї в наявності залишилося 140 троянд, по одному долару за штучку. Покупець з радістю погоджується, але натомість вимагає виконання однієї умови: вона роздасть всі троянди випадковим перехожим в метро.

Жінка охоче погодилася на таку дивну, але чудова пропозиція. Сплативши всі троянди і знизавши дамі руку, таємничий незнайомець швидко зник у натовпі. Надихнувшись, вона не змогла стримати сліз. Але все ж через кілька хвилин радісно і голосно пропонувала безкоштовні квіти перехожим, які були зацікавлені і вкрай здивовані.

Всі, хто зміг спостерігати таку подію цим особливим щасливим вранці, були в захваті, це зробило їх день приємніше і підігріло віру в те, що є люди, здатні творити добрі вчинки, незважаючи ні на що.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *