Чоловік помітив міхур посеред газону: цікавість узяла верх, і він його розкрив

Джеймс Каллендер з Кембридж-Спрінгс, штат Пенсільванія, став свідком незвичайного явища біля свого будинку. Справа в тому, що в один прекрасний день на його газоні утворився міхур. Власник не відразу зрозумів, що сталося і чому трава здулася.

Дивне явище

Джеймс Каллендер довго розглядав незвичайну опуклість. Міхур виглядав дуже дивно. Але незабаром причина його появи була з’ясована. Виявилося, що здуття газону сталося через накопиченої під ним води після дощу.

Це сталося з природних причин, каналізація септик тут абсолютно ні при чому. Як тільки чоловік це зрозумів, він відразу ж захотів проткнути газонний міхур. Спочатку Джеймс боявся це зробити, адже результат такого експерименту міг виявитися занадто несподіваним.

Перш ніж вода почала йти, Джеймс багато разів протыкал його палицею і стрибав на ньому зверху. Цікаво, що навіть під його вагою колотий міхур не міг лопнути! Але через час спроби чоловіка увінчалися успіхом, і вода почала зливатися. До вечора газон вже виглядав як новий.

Ця історія була знята на камеру, а потім виклали в інтернет. Відео з “газонним бульбашкою” переглянуло понад 26 мільйонів людей, кожний з яких до останнього намагався вгадати, що ж всередині цієї дивної опуклості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *