Чоловік почав розкопувати покинутий ставок біля будинку. Через три дні на результат його роботи приходили дивитися всі сусіди

Після переїзду в новий будинок американець вирішив облагородити нову ділянку. Вирішено було почати зі старого ставка. У господаря були улюблені парчеві карпи, від яких не хотілося позбавлятися. До того ж що може бути краще відпочинку біля власного ставка після важкого робочого дня?

Підготовка

Розташування старого ставка чоловікові подобалося, тому вирішено було його і переробляти. На самому початку на допомогу прийшов добрий знайомий з екскаватором, щоб вирити найглибшу, середню частину водойми. По краях вирішено було не робити великої глибини, щоб можна було розсадити водні рослини.

На дно чоловік поклав лайнер – спеціальне покриття для дна басейнів. Спочатку його краю притримували цеглини. Воду він теж залив відразу, висадив рослини, встановив необхідне обладнання, щоб рибам жилося комфортно. На цьому закінчилася основна частина споруди ставу.

Прикраса

Прикрасити новий став чоловік вирішив плоскими каменями, цегляними і невеликими бортиками статуями-левами. Картину доповнили плаваючі рослини, ліхтарі і красиві риби. Крім водних рослин навколо ставка розташувалися також клумби з квітами.

Результат

На будівництво своєї мрії – ставка – у американця пішло всього три дні. І тепер він може насолоджуватися чудовим видом в будь-який час. Добре, що тепла зима тих широт це дозволяє.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *