Чоловік Оксани Самойлової розповів, чим харчується його дружина після четвертих пологів

Нещодавно Джиган і Оксана Самойлова вчетверте стали батьками. Після трьох чарівних дівчат у родині нарешті з’явився хлопчик, якого назвали Давид. Але увагу привернув не стільки спадкоємець зоряного сімейства, скільки його мама. Дивлячись на фігуру Оксани, не віриться, що вона недавно народила, та ще й четверту дитину.

Є секрет у Оксани Самойлової

Буквально через пару днів після четвертих пологів Оксана Самойлова почала викладати в мережу фотографії, на яких впадає в очі тоненька постать дівчини. Фанати почали закидати дружину Джигана питаннями про те, як вона так швидко прийшла у форму після пологів.

Кесарів розтин Оксани робили в США. Дівчина зізнається, що медицина там зовсім інша, ніж в Росії. Так, після пологів в Америці вона буквально на наступний день піднялася з ліжка, виписалася і почала жити в звичайному режимі. А на батьківщині їй довелося провести в лікарні не менше тижня.

Щодо дієт дружини відповів сам Джиган. Він зізнався, що його дружина ніяк не обмежує себе в харчуванні. Вона їсть, що захоче і скільки захоче. Він також розповів, що Оксана обожнює солоні огірки, хумус і гострий перець. Шанувальники припустили, що ці продукти могли посприяти такому швидкому схудненню.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *