Чоловік не стригся і не мив волосся цілих 40 років. Як це виглядає зараз

Сакал Дів Тудду, житель села Мандада, в штаті Біхар в Східній Індії, стверджує, що він відрощував волосся починаючи з 22 років. З якоїсь причини він не стриг волосся цілий рік, а коли прокинувся одного, то помітив, що його волосся заплуталося в «джатту» (дреди). Він вважав це благословенням індуїстського бога Шиви, тому того дня він більше ніколи не стригся і не мив волосся.Сьогодні його вражаюча джатта має розміри близько 6 метрів, тягнеться до землі і тягнеться за ним.Щоб його волосся не ставали ще брудніше, Сакал тримає їх загорнутими в білу тканину на маківці, коли він виходить.

Зовнішність принесла дохід і популярність

З тих пір як він дозволив своїм волоссю рости, Сакал став відомий як махатма Джі. Цей ранг – знак глибокої поваги. Вважається, що він володіє даром цілительства, і люди приїжджають до нього зі всієї Індії, щоб спробувати його домашні трав’яні засоби.

Сакал не перший індійський чоловік, який прославився своїми надзвичайно довгим волоссям. Три роки тому ми писали про Савджибхае Ратхве, людині з Гуджарата, волосся якого досягли довжини 19 метрів.

Напевно, якщо б Сакал жив у Росії, брудні, зім’яті дреди не наштовхнули на думку про благословення. Але погодьтеся, така зачіска при будь-якому розкладі речей не залишила б оточуючих байдужими.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *