Чоловік не дізнався в молодій красуні свою дружину: фото до і після перетворення Тамрон

У світі безліч талановитих перукарів і стилістів. Але є ті, ім’я яких вже знають напам’ять. Так, Крістофер Хопкінс вже відомий у різних куточках планети завдяки своїм роботам. Він вміє разюче перевтілювати людей з допомогою зачісок і макіяжу.

Неймовірне майстерність

До Хопкінсу їдуть жінки з інших міст і навіть країн. Він завжди підбирає для них найкращий спосіб. За допомогою нового кольору волосся або зачіски його клієнтки змінюються повністю. Тамрон також приїхала до стилісту, так як їй набридло виглядати просто. Вона хотіла знову бути привабливою і стильною. Як і багато клієнтки стиліста, жінка сказала, що готова на будь-які експерименти над зовнішністю.

Для професіонала не склало труднощів підібрати стрижку, яка більше б йшла Тамрон. Також він зробив новий відтінок волосся. Він підійшов жінці набагато більше, ніж колишній. А після вдалого макіяжу Тамрон відразу стала виглядати набагато молодше.

Її чоловік приїхав для підтримки, але спочатку не зміг дізнатися свою дружину. Жінка настільки змінилася, що чоловік був приголомшений. Її новий образ так сподобався чоловікові, що він кинувся її цілувати. Жінка залишилася дуже задоволена своїм преображенням, а її фотографії після зміни способу набрали безліч захоплених відгуків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *