Чоловік гуляв з донькою по пляжу і побачив, що величезна черепаха знаходиться в небезпеці. Не роздумуючи, він кинувся на допомогу

Броді Мосс живе в Австралії і публікує безліч фотографій і відео свого життя в Instagram і на Youtube. Він часто стикається з різними тваринами, яких показує в соціальних мережах. Його Instagram повний красивих фотографій і пригод на морі.

Батько був на пляжі зі своєю дочкою

Щоб відпочити після роботи, Броди відправився на пляж разом зі своєю дочкою. З ним також були члени його сім’ї та друзі. Чоловік прогулювався по пляжу, тримаючи доньку на плечах, а друг знімав його на камеру.

Саме тоді Броді помітив щось примітне на пляжі, недалеко від того місця, де вирували хвилі.

Морська черепаха була в небезпеці

Він побачив, що черепаха лежить на спині біля берега, вся занурена в пісок, і не може поворухнутися. Ні одна з хвиль не могла досягти черепахи, щоб підхопити її і понести в море. Тоді Броді вирішив, що йому потрібно допомогти тварині. Разом з другом вони відкопали черепаху і перевернули її на живіт. Чоловіки зробили все дуже швидко, і, на щастя, черепаха пішла у воду, щоб поплисти до себе додому.

“Ягоди – в холодильнику, апельсини – на столі”: де зберігати овочі і фрукти
Любов важливіше всього. Настя Каменських порадувала передплатників новим фото з чоловіком
І адреналін, і повага: підводна фотографія – хобі для романтиків

На пляжі в той час не було інших людей, тому черепасі неймовірно пощастило, що Броді і його друзі виявили її.

Сам Броді каже, що вдячний за можливість допомогти черепасі, так як та була абсолютно безпорадною і знемагала від спеки на сонці.

Як пощастило, що вони опинилися на пляжі в цей день і не пройшли повз чужої біди. Броді був гарним прикладом для своєї дочки в цій ситуації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *