Чоловік експериментував над стільницею старого дубового столу – результат вразив

Майже в кожній сім’ї є кухня, а значить, і обідній стіл. Це місце, де сім’я щодня збирається за прийомом їжі, обговорюючи різні події. Моїй мамі вдалося придбати твердий дубовий обідній стіл дуже недорого, і він миттєво став новим проектом мого чоловіка, хоча той ніколи і не пробував оновлювати столи.

Зазвичай він утримується від фарбування дерева з-за його чудових характеристик, але фарбувати стільницю і її основу було необхідно. Підстава виглядало досить болісно і тому чоловік не міг повністю його відшліфувати. Довелося покривати хорошим шаром грунтовки.

Отже, виходить полушлифованная база. Мій чоловік завжди забуває робити фотографії перед тим, як почати шліфувати!

Оригінальний верх – зношений, вицвіла і сильно роздовбаний в декількох місцях.

Перший з двох шарів фарбування. Використовували колір темний горіх грецький і він досить добре підійшов до нашого столу.

Причина, по якій довелося пофарбувати базу

Чоловік дійсно хотів показати прекрасні деталі і візерунки так як вони є, тому використовував Rust-Oleum’s декоративну глазур в Java Brown.

Результат готовий! Фарбувати і обробляти основу було складніше, ніж ми думали, але робота коштувала того. Глазур вивела деталі старого столу на інший рівень навіть більше, ніж очікували.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *