Чохол для iPhone з електрошокером

Суперник Остіна Пауерса хоч і мріяв про акул з лазерами в головах, напевно порадів би й чохла для iPhone 4 і 4S, в який вбудований справжнісінький електрошокер! Ми вже писали про чохлі Yellow Jacket рік тому, але тоді це був лише прототип, а зараз це пристрій надійшов у відкритий продаж. Проект реалізований на гроші, отримані на краудфандингової платформі Indiegogo, що як би передбачає зацікавленість у такому гаджет досить великої кількості людей.

Чохол для iPhone з електрошокером


Yellow Jacket видає розряд потужністю 650 тисяч вольт, має товщину близько 2,5 см (!) і поставляється в трьох кольорах: чорному, білому і рожевому (хоча в даний момент доступна тільки можель чорного кольору). Виробник гарантує, що власникам не варто боятися того, що вони можуть випадково разраядить шокер у себе — чохол оснащений захисною кришкою, яку треба прибрати перед використанням за призначенням, а також запобіжником, який треба зрушити перед натисканням кнопки активації.

Чохол для iPhone з електрошокером

Батарея, яка володіє необхідною ємністю для потужного електричного розряду, також може використовуватися для підзарядки iPhone. Варто Yellow Jacket 140 доларів. Непоганий відповідь на питання районних аборигенів «Є мобіла подзвонити?».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *