Число завантажень Temple Run перевищила 1 мільярд

Ця «нескінченна бегалка» вперше вийшла в світ у 2011 році. І за минулих три роки Temple Run завантажили цілий мільярд разів! На честь цієї справді визначної події творці гри намалювали цікаву інфографіку з цікавими фактами й порівняннями.

Так, наприклад, в загальній сумі гравці набігали 50 трильйонів (!) метрів, що дорівнює 160 відстані від Землі до Сонця і назад. Якщо ж міряти час, то всього гравці витратили на гру, прилипнувши до екранів своїх гаджетів, цілих 216 018 років!

Число завантажень Temple Run перевищила 1 мільярд

Монет назбирали аж 147 трильйонів штук, що за обсягом можна порівняти з трьомастами олімпійськими басейнами, і 1 мільярд артефактів, що дорівнює восьми смитсоновским колекціям. Якщо говорити про смерть, то за час існування Temple Run персонаж гинув 32 мільярди разів, з яких найчастіше бігун зірвався з обриву, зіткнувся з яким-небудь перешкодою і виявився з’їденим тією самою чорною мавпою.

Примітно, що, судячи за статистикою, Temple Run більшою мірою жіноча гра, ніж чоловіча. 😉 А найбільшою популярністю ця бегалка користується в Китаї та США, які у відсотковому відношенні відірвалися далеко вперед від Індії, Великобританії та Німеччини.

Якщо ви ще не долучилися до нескінченного бігу по пересіченій місцевості, — завітайте в App Store. Благо, Temple Run безкоштовна, і зіграти в неї може кожен власник iPhone або iPad.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *