Честь і слава листоношам: щоб показати важливість професії, листоноші одягнули в костюм супергероя

У столиці Малайзії Куала-Лумпурі провели незвичайну акцію. Місцева поштова компанія прикрасила одного зі своїх співробітників в костюм Людини-павука і забезпечила його незабутнім біло-червоним моторолером, щоб показати всьому місту, хто такі справжні супергерої.

Пошта круглий рік

Власник компанії Malay Mail, яка займається доставкою пошти по всій Малайзії, вважає, що сучасні люди занадто захоплені спецефектами і фантастикою і недооцінюють тих, хто в спеку і в дощ день у день з честю несе свою вахту.

“Наші співробітники змушені справлятися з хаотичним дорожнім рухом, негодою та незадоволеними клієнтами, – говорить він. – Ми хочемо, щоб робота листоноші отримала найбільше визнання і поваги з боку городян. Саме тому ми запустили акцію “Людина-павук” і виклали фотографії у всіх соціальних мережах. Я сподіваюся, що громадськість та інші поштові компанії підтримають її і по можливості приєднаються до руху.”

Незвичайне підприємство малазійців гідно всіляких похвал. Однак давайте на хвилиночку уявимо, як огрядна тітка Маша з пошти несе російським бабусям пенсію, в костюмі супержінки швидко пробираючись крізь замети. Може бути, варто придумати інші способи збільшення популярності листонош?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *