Checkmark: легке to-do додаток з тасками, прив’язаними до місця розташування

Checkmark — кльове to-do додаток з тасками, прив’язаними до вашого розташування. В три кліка ви можете створити таск, який нагадає про себе, коли ви прийдете додому, на роботу або будете проходити повз продуктового магазину. Таким чином, ви не забудете зробити речі в той час, в яке їх потрібно зробити.

Checkmark: легке to-do додаток з тасками, прив’язаними до місця розташування

На iOS вже є програми з нагадуваннями на основі визначення місця розташування людини, але вони вимагають багато часу на налаштування. Що стосується програми Checkmark, з ним напрочуд легко працювати: ви просто додаєте на головний екран найбільш відвідувані вами місця, як будинок, робота, школа, будинки друзів, продуктовий магазин, банк та інші, і потім двічі натисніть на одну з них, щоб додати засноване на місцезнаходження нагадування для цього місця.

Що відбувається далі: якщо ви прийдете в це місце чи будете проходити повз, ви отримаєте нагадування про таске, який тут потрібно виконати. Ви навіть можете відсортувати весь список справ в залежності від відстані, відкласти свої повідомлення до моменту, поки ви не будете перебувати на місці якийсь певний час (простіше кажучи, встановити затримку в отриманні повідомлень), і багато іншого.

Подивіться відео, щоб побачити приклади того, як може бути використано це додаток.

Checkmark – Available in the App Store now! from Snowman on Vimeo.

Checkmark — платне додаток. Ціна: $ 0.99. Доступно тільки для iOS. Посилання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *