CheatSheet: стань майстром гарячих клавіш

CheatSheet: стань майстром гарячих клавішКожен раз, коли бачу користувача, який шукає потрібну команду в контекстному меню або в нетрях рядка меню (menu bar), накочує моторошна суміш смутку і жалю: стільки часу день у день йде в порожню. З роками ці секунди напевно перетворюються в загублені дні…

Якщо ви шукайте, як зробити власний працю більш ефективним, зверніть увагу на безкоштовну програму CheatSheet.

Принцип роботи CheatSheet досить простий. Коли ви запускаєте будь-який додаток, утримуйте клавішу command (⌘). Через кілька секунд з’явиться вікно, яке перерахує всі поєднання гарячих клавіш, підтримувані програмою. Після пари кліків ви напевно запам’ятайте хоткей, і робота стане більш продуктивною.

CheatSheet: стань майстром гарячих клавіш

Для коректної роботи CheatSheet потрібно зробити нехитру налаштування ОС: в Системних налаштуваннях перейдіть в розділ «Універсальний доступ», де поставте галочку біля пункту «дозволити доступ для допоміжних пристроїв». Після цього можна користуватися CheatSheet.

Прямим конкурентом CheatSheet є додаток KeyCue. У програми схожа функціональність, але ціна вища — за право використання розробник просить 19.99 Євро. CheatSheet ж лунає в Mac App Store безкоштовно.

Сторінка в Mac App Store:

→ CheatSheet (безкоштовно)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *