Частка Apple на мобільному ринку збільшилася за рахунок нових iPhone

Останні дані з Kantar Worldpanel ComTech про продажі iPhone 6 і iPhone 6 Plus показали, що пристрої від Apple рік за роком продовжують завойовувати частку ринку у всіх опитаних країнах, за винятком Японії.

При перегляді періоду за вересень-листопад 2014 року можна побачити, що продажі ринку пристроїв на базі Android впали в більшості європейських країн і вперше з вересня 2013 року знизилися в США. За той же період продажу Apple в Англії досягли 42,5 відсотків, що на 12,2 більше, ніж у минулому році.

У США Купертіновци також показали зростання і досягли показника в 47,4 відсотка частки на ринку. Це не дивно, враховуючи досить високі продажі нових моделей iPhone на запуск. Більш детальну статистику за період жовтень-грудень ми побачимо в кінці місяця, коли компанія підведе квартальні підсумки.

Частка Apple на мобільному ринку збільшилася за рахунок нових iPhone

Не дивлячись на зниження частки на багатьох ринках, платформа Android залишається домінуючою в Європі з часткою ринку в 69,9 відсотків, хоча ця частка скоротилася на 3,2 відсотка в порівнянні з тим же періодом за 2013 рік. Також в Kantar відзначають, що кількість користувачів, які переходять з Android на iOS стійко залишається в районі 18% в період з 2013 по 2014 рік. Імовірно це пов’язано з збільшенням діагоналі екранів iPhone, що стало додатковою мотивацією для користувачів Android.

(via)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *