Часи лицарів закінчилися: 45-річний чоловік пояснив, чому ніколи не поступається жінкам місце в громадському транспорті

Чи зобов’язаний представник сильної статі поступатися своє місце жінці в транспорті? Це питання вже давно багатьом не дає спокою. Великобританец Нирпал Даливал заявив, що не поступився б місцем жінці без причин. Він сказав, що в свій час ні одна з них не зробила цього для нього, хоча деякий час він сильно кульгав через спортивної травми.

Поступатися чи ні?

45-річний журналіст і письменник задається питанням, чому жінці, яка знаходиться в прекрасному здоров’ї, треба поступатися місцем у громадському транспорті. Всі працюючі люди втомлюються. Той, хто першим займає сидіння, заслуговує відпочинку. Це не повинно стосуватися гендерної приналежності людини.

«Якщо ви не хворі, то чому я повинен поступитися місцем?» – поцікавився чоловік.

Коли Нирпал висловив свою точку зору на британському шоу, заявив, що фемінізм вбиває лицарство. На його думку, жінки не відносяться до чоловіків з ніжністю і постійно їх критикують за все. Даливал каже, що люди зараз думають, ніби хтось їм чимось зобов’язаний.

Норін Хан, ведуча каналу IVT, сказала, що ніколи не чекала, поки хтось поступиться їй місце. Вона стверджує, що лицарство і фемінізм можуть існувати разом.

Шоу викликало різну реакцію у людей. Деякі підтримали чоловіка, інші ж звинуватили його в грубості і порушення етикету.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *