Час роботи iWatch буде розчаруванням

iWatch не зможуть похвалитися довгограючою батареєю. Про це повідомляє видання The Information, посилаючись на власні джерела, близькі до Apple. Так що, можете не мріяти про тиждень автономної роботи «розумних годин».

Одним з головних питань при виборі носимой електроніки залишається час автономної роботи гаджета. Поки ні Samsung, ні Motorola, ні інші виробники не можуть похвалитися хоча б трьома днями роботи пристрою без підзарядки. По всій видимості, Apple теж навряд чи вдасться подолати цю планку.

Як це часто буває, великі очікування від «яблучних» новинок призводять до великих розчарувань. Тому, коли 9 вересня оголосять про час роботи iWatch, не варто зневірятися.

Час роботи iWatch буде розчаруванням

Крім іншого, вчора Apple опублікувала нові інструменти для розробників, серед яких було виявлено схематичне зображення годин. Ніщо не може вказувати на те, що це саме iWatch, але без припущень не обійшлося.

Як бачите, на картинці годинник з круглим циферблатом. Оскільки iPhone намальований саме таким, як є насправді, багато знову повірили в круглі iWatch.

Як очікується, годинник отримають бездротове зарядний пристрій. Хіба це не чудово? Крім того, аналітик Мін-Чі Куо повідав нам про зовнішньому вигляді, «залізі» і появу в продажу смарт-годин від Apple.

via The Verge

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *