Чарівний щеня невміло шукає свою іграшку під снігом: кумедне відео

Відео про тварин завжди користуються особливою популярністю. Ці ролики дарують позитив і відволікають від повсякденних проблем. На цей раз героєм зйомок став щеня, якому не вдалося розшукати м’ячик в снігу. Потішний вихованець виглядає розгубленим.

У пошуках м’ячика

Всі цуценята полюбляють бігати за м’ячиком. Грайливі малюки можуть робити це нескінченно довго. Як і заведено у собак, вони знаходять свою іграшку завдяки гострому нюху.

Але як бути, якщо кинутий м’яч застряг у глибокому снігу? Його не тільки неможливо знайти за запахом, але і нереально отримати з снігового полону.

Снігова історія

Недавній сильний снігопад в Вольфвилле, Нова Шотландія, не завадив юної Зорі грати на вулиці, але насправді все пройшло не за планом. Коли господиня Зазори, Кетрін Скотт, кинула м’яч, щоб Зора принесла його, щеня не міг зрозуміти, де цей м’яч і що за дивні білі пластівці розкидані на вулиці. Вона ще не бачила такого.

“Зора – це девятинедельний щеня. Їй дуже сподобалося гратися в пухнастому свіжому снігу. Вона любить свій м’ячик, але не зовсім розуміє, як знайти його в снігу, бо не мала такого досвіду раніше”, – прокоментувала викладене в соціальну мережу домашнє відео господиня пухнастою вихованки.

Собаки обожнюють сніг. І це забавно!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *