Чарівна сила мистецтва: талановитий візажист Вероніка Калашова показує, як правильний макіяж змінює людей

Для того, щоб зробити свою шкіру гладкою, очі більш широкими, губи пухкими, а носик вузеньких, не обов’язково звертатися за допомогою до пластичного хірурга, досить просто правильно підібрати і нанести косметичні засоби.

Вероніка Калашова, візажист з Росії, у своєму фотопроекті показує, як правильний макіяж здатний змінити людей. З допомогою косметики і кистей для макіяжу вона робить так, що жінки починають виглядати як справжні принцеси з казок.

Тільки подивіться, яких результатів добивається талановитий майстер!

Чарівна сила мистецтва

Вероніка Калашова дозволяє жінкам відчути себе більш впевненими та красивими. Вона майстерно накладає тональний крем, що дозволяє перетворити шкіру її клієнток: прищі, шрами і навіть зморшки стають зовсім непомітними.

Візажист знає, як слід поєднувати відтінки, щоб макіяж виглядав дуже натурально і красиво. Вона або робить акцент на губах, вибираючи яскраві відтінки помад, або підкреслює очі, роблячи ідеальні стрілки, завдаючи блиск на повіки і використовуючи якісні туші для вій.

Погодьтеся, що завдяки Вероніці Калашовой образ дівчат кардинально змінюється, але при цьому не створюється враження, що на дівчат дуже багато косметики.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *