Change для iOS — простий і швидкий конвертер валют

Від конвертера валют не чекаєш багато чого. Він не повинен бути функціональним, занадто красивим або інноваційним. Він просто повинен добре і швидко справлятися зі своїм завданням. Ви навряд чи будете користуватися конвертером валют кожен день, але тим не менш важливо, щоб додаток був зручним.

Change підходить під цей опис. Це дуже просте і зручне додаток, яке ще й здорово виглядає!

Цікава фішка Change, якої я більше ніде не зустрічав полягає в тому, що для кожної валюти є її фотографія країни. Для США — це Статуя Свободи, для Росії — Кремль і так далі. Виглядає здорово.

На головному екрані розташовані дві валюти і кнопка, яка міняє їх місцями. Щоб вибрати валюту зі списку, досить по ній свайпнуть, а клавіатура викликається тапом по одному з чисел.

Change для iOS — простий і швидкий конвертер валют Change для iOS — простий і швидкий конвертер валют

Change автоматично оновлює курс валют, так що про його актуальності можна не турбуватися. Список валют можна поповнювати нескінченно, проте краще залишити дві або три валюти, щоб довго не гортати їх на головному екрані.

Change для iOS — простий і швидкий конвертер валют Change для iOS — простий і швидкий конвертер валют

Ми вже писали про простих і функціональних конвертерах валют. Change не краще і не гірше їх. Це просте і зручне додаток, який відмінно справляється зі своїм завданням, має приємний зовнішній вигляд і, на даний момент, абсолютно безкоштовно.

Завантажити QR-Code

Change – Currency Converter
Розробник: Sigalit Amsalem
Ціна: 75 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *