Цей гаджет кидає виклик гравітації, змушуючи краплі води парити в повітрі

У ньому немає ніяких магнітів, але краплі зависають у повітрі і не падають.

На Kickstarter було вже чимало проектів з ширяючими в повітрі колонками, квітковими горщиками та іншими штуками. Проте всі вони засновані на електромагнітів і відрізняються лише левитирующим об’єктом. Гаджет LeviZen набагато цікавіше — в ньому використовуються краплі води, а утримуються в повітрі вони з допомогою акустичної левітації.

Пристрій більше нагадує якийсь підсилювач для навушників або лампу в стилі ретро. Горіховий блок управління з алюмінієвою панеллю, тумблерами і великим регулятором підключається до конструкції з двох сполучених між собою дерев’яних квадратів.

У кожному з них встановлено ультразвукові випромінювачі, які створюють дві спрямовані один на одного хвилі. Вони і «притискають» краплі води, не даючи їм впасти і змушуючи парити в повітрі всупереч гравітації.

Краплі поміщаються в місце перетину звукових хвиль з допомогою піпетки, а усунути їх можна, піднісши губку або серветку. Самі звуки при цьому не чути, оскільки не сприймаються людським вухом. Також у LeviZen є вбудована підсвітка, яка автоматично включається в темряві і змушує краплю ефектно світитися.

Замовити таку красу можна на Kickstarter за 199 доларів. Доставка запланована на липень цього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *