Церемонія «Року»: індійські закохані дають обіцянку по відеозв’язку не шукати інших знайомств

Індійські весілля – це буйство фарб, музики і танців. Сам народ вірно дотримується звичаї і традиції, які були закладені ще багато століть тому і збереглися незмінними донині. Одна з них – “Року”.

І що це за традиція?

Взагалі і саме весілля, і досвадебний періоди в Індії наповнені звичаями. “Року” – самий перший. Під час церемонії наречений і наречена дають один одному обіцянку не розглядати інші пропозиції про одруження і заміжжя. Проводиться обряд в будинку нареченої, і після того як проведено всі необхідні ритуали, майбутні родичі обмінюються подарунками.

Ти тут, я там

Природно, на церемонії присутні наречений з нареченою, їх батьки та близькі родичі. Але так було до недавнього часу, поки по Мережі не поширився вірусний ролик, на якому видно, як сім’я Гуджараті проводить обряд.

На ньому два смартфона, де по відеозв’язку спілкуються хлопець і дівчина. Судячи з усього, їх батьки домовилися про весілля вирішили провести обряд. Невідомо, чому молодих немає на самій церемонії, але видно, що рідні щосили почали святкувати майбутнє весілля.

Одним з обов’язкових ритуалів на “Року” є нанесення тікі – червоної цятки на лобі. На ролику замість закоханих тику наносять на смартфони. Вперше роликом поділився один з користувачів “Твіттера”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *