Це солодке слово «безкоштовно»: в індійському місті Канпурі перекинулася вантажівка з живою рибою (відео)

Так, люди завжди любили щось отримати безкоштовно. І складно пройти повз такої ситуації, коли ти можеш щось взяти просто так. Тим більше, якщо це щось- риба, яку ти можеш смачно приготувати, прийшовши додому. Ну скажіть, хто ж відмовиться від такого подарунка долі?

Безкоштовна риба

Уявіть собі таку ситуацію: ви йдете по вулиці, і раптом на ваших очах перевертається вантажівка, який везе живу рибу. Ця риба виявляється всюди. Вона лежить на дорозі, і її можна взяти просто так, не заплативши ні копійки. Як би ви вчинили в подібній ситуації?

А така ситуація дійсно сталася в Індії, в місті Канпурі. І люди там кинулися підбирати лежачу на дорозі рибу, складаючи її хто куди: у кого-то виявився вільний порожній пакет, хтось приніс відро, а кому-то було рибу покласти нікуди, бо він просто брав стільки, скільки міг понести в руках.

Звичайно, не всі індійці стали збирати нікому не потрібну рибу, яка опинилась на дорозі після того, як там перекинулася вантажівка. Багато їхали у своїх справах або просто спостерігали за подіями, стоячи на тротуарі. Але все ж більшість свідків цього інциденту не упустили можливості скористатися ситуацією і забезпечити свою сім’ю смачною і, що найголовніше, безкоштовним вечерею.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *