“Це невтішна історія”: Пелагея перервала мовчання з приводу розлучення

Співачка Пелагея підтвердила чутки про розпад шлюбу з відомим хокеїстом Іваном Тєлєгіним. Однак ні артистка, ні її майже колишній чоловік не озвучують реальної причини розлучення. Але засоби масової інформації не дрімають, висуваючи свої припущення на цей рахунок.

Гірка правда

Пелагея повідомила, що в їхньому випадку все добре, просто вони не можуть жити разом. Преса говорить про те, що основною причиною руйнування сім’ї стало те, що Іван Телегін знайшов іншу жінку. Проте відома співачка стверджує, що у них все добре, вони домовилися про те, як буде проходити їх роздільне життя, чітко розподіливши обов’язки, все ж у них є спільна дочка, якій вже два рочки.

У “Инстаграме” Іван виставляв фото, де в новорічну ніч він з мамою і дочкою. За інформацією Пелагея була зайнята гастролями, однак не виключено, що нова кохана залишилася за кадром цієї фотографії.

Цікаво і те, що після вступу в шлюб в 2016 році, Іван і Пелагея видалили свої акаунти в соціальних мережах, так як не хотіли прилюдно демонструвати своє особисте життя.

Іван Телегін навіть після розлучення буде повністю забезпечувати свою дочку і залишає дружині будинок, в якому вони раніше жили. Хоч історія і неприємна, все ж обидві сторони залишилися задоволені і не обділені ні в майні, ні в спілкуванні один з одним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *