Це не просто церква. Чоловік витратив 4 роки, щоб “виростити” храм з дерев

Чоловікові на ім’я Брайан Кокс, що живе в Новій Зеландії, вдалося створити приголомшливий храм з дерев. Секрет полягає в тому, що він володіє садівничої компанією. Фірма займається пересаджуванням дерев з використанням величезних механізованих лопат. Цей бізнес дозволив Брайану використовувати скільки завгодно рослин і садити їх так, як йому було необхідно.

Брайан ретельно відбирав дерева для своєї споруди. За його задумом, деякі з них мають густе листя, а решта – рідкісну, щоб в церкві завжди було світло.

Як Брайан Кокс прийшов до ідеї побудови церкви з дерев?

За його словами, він надихнувся на створення релігійного комплексу з рослин, коли подорожував по світу і дивився на храми в різних частинах світу. Одного разу Кокс вийшов з задньої двері свого будинку і зрозумів, що тут потрібна церква. Так все і почалося. В квітні 2011 року він очистив територію від усього зайвого і зробив залізну раму, на якій базується вся споруда. Брайан використав досвід, який отримав під час подорожей, і всього за чотири роки храм був побудований.

Мінімум грошей і часу: пара своїми руками побудувала столик для макіяжу
Всього 3 інгредієнта для омлету, який обожнює один з найкращих шеф-кухарів світу
І нехай всі заздрять: підводна фотографія – хобі для романтиків

У чоловіка явно вийшло втілити задумане в життя. Створена ним церква-сад виглядає дуже незвично, але все-таки красиво. Фотографії його творіння дійсно вражають.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *