«Це кохання всього мого життя»: Михайло Єфремов розповів, чим займаються його діти, народжені в різних шлюби

Зірка кінематографу Михайло Єфремов, в ефірі передачі «Ти не повіриш!» (НТВ) розповів, які заняття у його дітей. Зараз російський актор вже в п’ятому шлюбі. Нинішню дружину Єфремова звуть Софія Круглікова – вона є випускницею кафедри звукорежисури Російської академії музики ім. Гнесіних.

Багатий і щасливий батько

На шоу «Ти не повіриш!» Михайло Олегович розповів, що його діти, від останнього шлюбу, мають вельми цікаві захоплення: син, Борис – футболіст, середня дочка, Надія – займається танцями, а сама старшенька – Віра, ходить в театральний гурток.

Не забув Єфремов згадати і про дітей, які були народжені від інших дружин. Стало відомо, що від четвертого шлюбу у актора є 19-тирічна дочка Анна-Марія. Ось тільки про те, чим займається дівчина, зоряний батько не розповів. Також у Єфремова є ще два сина: Микита – від другого шлюбу і від третього – Микола.

На закінчення актор театру і кіно заявив, що діти – це любов усього його життя.

Трохи біографії

Михайло Єфремов з’явився на світ восени 1963-го. Його виховання проходило в акторській родині. У 1987 році Михайло Олегович став випускником Школи-студії МХАТ. У кіно Єфремов дебютував в 1978 році – його першою роботою став фільм «Коли я стану велетнем». Сьогодні на рахунку цього актора кілька десятків стрічок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *