Це Android-додаток дозволяє відповідати на будь-які повідомлення через оповіщення

Програма стане зручною заміною стандартної панелі сповіщень вашого смартфона.

Якщо ви користуєтеся пристроєм під управлінням Android, то могли стикатися з проблемою, коли певні програми не дозволяють відповідати на повідомлення й, наприклад, відправляти в архів листа безпосередньо через оповіщення. Особливо це стосується смартфонів Xiaomi, а точніше тих, які працюють під оболонкою MIUI 8. Але є програма, яка вирішує проблему. Воно називається Material Notification Shade.

Це безкоштовний додаток є гнучкою заміною панелі сповіщень, встановленої на смартфоні за замовчуванням. Воно дає можливість розтягнути будь-яке повідомлення, щоб отримати доступ до опції відповіді, а також змінює зовнішній вигляд панелі і все, що в неї входить.

Це Android-додаток дозволяє відповідати на будь-які повідомлення через оповіщення Це Android-додаток дозволяє відповідати на будь-які повідомлення через оповіщення

Щоб активувати Material Notification Shade, скористайтесь перемикачем в правому верхньому кутку програми і надайте йому необхідні дозволи. Купивши Pro-версію програми, ви отримаєте можливість змінювати акцентні кольори оповіщень і розташування іконок на панелі.

Єдиний істотний недолік програми — відсутність російської мови. З-за цього значки на панелі сповіщень на кшталт «Ліхтарика» і «Не турбувати» підписані англійською.

Завантажити QR-Code

Material Notification Shade
Розробник: Treydev Inc
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *