Cc:Betty — ваш особистий e-mail-асистент

Електронна пошта – це наша первісна соціальна мережа, список завдань і засіб взаємодії. Це той інструмент, за допомогою якого ми виконуємо безліч завдань, і тому найчастіше він схильний безладу і плутанини.

Cc:Betty працює в якості особистого email-асистента, який ідентифікує і сортує у вашій електронній пошті листування з різними людьми, файли, картинки, медіа, дати і місця, щоб заощадити час.

Даний сервіс створює спеціальний рахунок – у ньому автоматично організується різний контент з електронної пошти користувача. Наприклад, якщо користувач відсилає або одержує поштою фотографії, сервіс створює спеціальний фотоальбом, у якому розміщуються всі знімки.

Також Cc:Betty являє функції групового доступу до контенту – інші користувачі можуть також працювати з різними документами, які зберігаються у користувача. Крім того, зараз Cc:Betty зберігає і організує всі розмови з різними людьми, завдяки чому стає просто стежити за тим, хто, що і коли сказав. Прямо в сервісі можна програвати додані до листа музичні і відеофайли, а всі зазначені дати заносяться в календар подій, який потім можна скачувати.

Cc:Betty

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *