Camera51 — професійний фотограф у вашій кишені

Так, саме так позиціонують свій додаток розробники Camera51. Утиліта дозволить вам не тільки виправити кольору і експозицію, але і допоможе ідеально кадрувати зображення і додати в вашу фотогалерею чергову порцію чудових знімків.

Головною особливістю Camera51 є можливість кадрування зображення. На екрані в різних місцях з’являється прямокутник і зображення смартфона. Ви повинні їх поєднати, щоб отримати ідеальний з точки зору композиції знімок.

Camera51 — професійний фотограф у вашій кишені

Крім цього, програма може автоматично робити селфи. Ви переключаєтеся з задньої на фронтальну камеру, робите розумний, веселий або сексуальний вигляд, а потім точно так само поєднуєте прямокутники на екрані. Додаток починає зворотний відлік: три, два, один… І у вашій галереї з’являється готове селфи.

Camera51 — професійний фотограф у вашій кишені

При зйомці свічки і аромалампи додаток дійсно дуже вдало затемняло фон. Але от щодо кадрування нічого особливого сказати не можу. Іноді аромалампа обрізалася не найвдалішим чином.

Camera51 — непоганий додаток зі своїми цікавими особливостями, але воно навряд чи надовго затримається у мене в смартфоні. Селфи я не люблю, а підкоригувати колір і експозицію мені допоможуть і інші більш якісні програми. Але незважаючи на це, я все-таки раджу скачати додаток і випробувати його самостійно. Можливо, воно припаде вам до душі та зможе поповнити вашу фотокопилку.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *